Kurs angielskiego

Internetowe kursy i szkolenia

Kurs angielskiego

Kursy języka angielskiego prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania ? zarówno zajęcia indywidualne przez Skype, jak i lekcje w grupie 2 osobowej przez skype.

Na zajęcia indywidualne oraz w grupie dwuosobowej można zgłosić się w każdej chwili. Zajęcia indywidualne można rozpocząć od razu po dokonaniu opłaty za zajęcia i ustaleniu pory pierwszych zajęć.

Kurs w grupie można zacząć wtedy, kiedy dana osoba zgłosi się do nas razem z drugą osobą, na takim samym poziomie zaawansowania z danego języka. Na zajęcia w grupie dwuosobowej można zapisać się do nas w pojedynkę ? być może czeka już na lekcje ktoś, kto zapisał się do nas na zajęcia w grupie.

Jedna lekcja trwa 45 minut. W czasie zajęć nauczyciel prowadzący realizuje program, jaki ma przygotowany dla danego ucznia. Dlatego, jeszcze przed pierwszym spotkaniem, ważne jest poinformowanie nas o tym, na jakim poziomie zaawansowania jest dana osoba i czy ma dodatkowe wymagania odnośnie słownictwa specjalistycznego i tematyki zajęć innej niż ogólna.

O wyjątkowości naszych zajęć świadczy m.in. to, że są ?szyte na miarę?, czyli dostosowane do każdej osoby uczącej się w naszej szkole.

Ceny zajęć z języka angielskiego – Zajęcia indywidualne zwykłe

Cena jednej lekcji ? 45 zł

Ceny zajęć z języka angielskiego – Zajęcia indywidualne specjalistyczne oraz przygotowujące do egzaminów

Cena jednej lekcji ? 60 zł

Ceny zajęć z języka angielskiego – Zajęcia w grupie 2 osobowej, kurs standardowy

40 lekcji ? 1200 zł/osoba

Ceny zajęć z języka angielskiego – Zajęcia w grupie 2 osobowej, kurs specjalistyczny

40 lekcji ? 1600 zł/osoba

Opłat za zajęcia indywidualne można dokonywać w systemie miesięczny, tygodniowym lub kilkumiesięcznym, na ustaloną z nami ilość zajęć. Za zajęcia indywidualne można również płacić przed każdą lekcją odrębnie.

Opłaty za kurs w grupie powinny być płacone z góry za cały kurs, lub podzielone na dwie raty (opłata za pierwszych 20 lekcji, następnie opłata za kolejne 20 lekcji).

Jak płacić za zajęcia?
Opłat dokonuje się przelewem na nasz nr rachunku, który jest podany w dziale?o nas?. Ekspresowo lub kartą kredytową można płacić także za pomocą dotpay, przez naszą stronę http://www.kursy-online.pl/allpay/