Z językiem w XXI wiek, Magdalena Fabjańczuk, Personel i zarządzanie, 2009

Internetowe kursy i szkolenia

Z językiem w XXI wiek, Magdalena Fabjańczuk, Personel i zarządzanie, 2009

Z językiem w XXI wiek, Magdalena Fabjańczuk, Personel i zarządzanie, 2009 rok, nr 9/234 wrzesień 2009, s. 86-90.

Fragment tekstu dot. naszej firmy:

Firma Express Yourself Clearly Monika Kopaczek-Styczeń (EYC) już od 2005 roku prowadzi szkolenia językowe on-line dla firm. Za pomocą Skype’a można uczestniczyć w tradycyjnym kursie razem z gramatyką albo w konwersacjach – w zależności od tego, czego uczeń potrzebuje. Zajęcia odbywają się w małych grupach albo indywidualnie. Największą popularnością w szkole cieszą się biznesowe i prawnicze kursy języka angielskiego. Oprócz specjalistycznego angielskiego w EYC można zapisać się również na biznesowy niemiecki albo hiszpański dla lekarzy. W ofercie znajdują się też kursy ogólne z języków: czeskiego, słowackiego, tureckiego, włoskiego, norweskiego, szwedzkiego, duńskiego, litewskiego, francuskiego, węgierskiego, niderlandzkiego, portugalskiego, rosyjskiego oraz ukraińskiego i białoruskiego.

Personel i zarządzanie, 2009 rok, nr 9/234 wrzesień 2009, s. 87.

c.d – str. 88, Personel i zarządzanie, 2009 rok, nr 9/234 wrzesień 2009