Kurs norweskiego online

Internetowe kursy i szkolenia

Kurs norweskiego online

Zajęcia języka norweskiego online można zacząć w każdej chwili. Kursy indywidualne przez Skype prowadzimy przez cały rok, nawet w czasie ferii zimowych i wakacji.

Na zajęcia można umawiać się na dowolne pory, zmienne, lub na stały czas zajęć. Chcąc zapisać się na zajęcia, należy skontaktować się z nami za pomocą telefonu, Skype, poczty elektronicznej lub gg, podając proponowany termin pierwszej lekcji.

Kursy norweskiego przez skype prowadzimy jako zajęcia indywidualne, 45 minutowe, lub jako zajęcia w 2 osobowych grupkach.

Osoby zapisujące się na zajęcia w grupie, muszą liczyć się z tym, że trzeba będzie ustalić stałe pory zajęć, takie, które będą odpowiadały również drugiej osobie. Zajęcia w grupie dwuosobowej standardowo mają 4 lekcje w ciągu tygodnia, a w przypadku zajęć intensywnych, można umawiać się nawet na 4 lekcje dziennie, każdego dnia. W takim przypadku, kurs 40 lekcyjny może być zrealizowany w ciągu 10 dni.

Zajęcia indywidualne są najbardziej odpowiednie dla osób, które nie mogą umawiać się na lekcje na stałe pory, i ustalają je z zajęć na zajęcia bezpośrednio z nauczycielem prowadzącym kurs.

CENY ZAJĘĆ

Zajęcia indywidualne
Jedna lekcja indywidualnych zajęć kosztuje 60 zł. Zajęcia indywidualne to duet: nauczyciel i uczeń.
W cenie lekcji jest ujęty materiał do zajęć, który jest wysyłany przez nauczyciela przed lekcją na wskazany adres email.

W przypadku klasycznych konwersacji na wyższych poziomach zaawansowania materiał nie zawsze jest potrzebny, jednak jest bardzo przydatny, ponieważ konwersacje również muszą się ?na czymś opierać?.

Zajęcia w grupie
Kurs w grupie 2 osobowej kosztuje 1600 zł. W cenie jest 40 lekcji, zwykłych lub intensywnych, oraz materiały do zajęć wysyłane pocztą elektroniczną.

Za zajęcia można płacić w wybranych pakietach, co kila lub kilkanaście lekcji, lub płacić za każdą lekcję osobno, przed zajęciami.