Kurs norweskiego w Krakowie stacjonarny

Kurs języka norweskiego zawiera 40 lekcji. Zajęcia są rozłożone na niecałe 3 miesiące. W ciągu tygodnia odbywają się 4 lekcje w trybie dwudniowym. Zajęcia odbywają się wieczorami, więc zarówno osoby pracujące jak i uczące się, mogą uczęszczać na zajęcia.

Dla osób które są już po pierwszym semestrze w naszej szkole, jest możliwość kontynuowania zajęć. Zapraszamy również osoby, które miały zajęcia w innych szkołach, a teraz chciałyby kontynuować zajęcia na wyższych poziomach zaawansowania na naszych kursach semestralnych.

Nasze grupy liczą od 4 do 10 osób. W przypadku braku miejsc w danej grupie, kolejna powstanie już nawet wtedy, kiedy są chętne do nauki min. 3 osoby.

Cena za 40 lekcji wynosi 990 zł. Opłat można dokonać w 2 ratach. Pierwsza rata w kwocie 500 zł przed rozpoczęciem zajęć, kolejna rata w kwocie 490 zł powinna być dokonana przed realizacją 20 lekcji kursu.

Materiał do zajęć, w tym ćwiczenia do uzupełniania, są wliczone w cenę zajęć.

Nasze zajęcia stacjonarne są prowadzone w salach spełniających wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz komfortu. Zajęcia prowadzimy w salach wynajmowanych na uczelniach wyższych w Krakowie. Jednym z takich miejsc gdzie odbywają się kursy języka norweskiego jest budynek Akademii Pedagogicznej przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie. Bardzo serdecznie zapraszamy studentów tej uczelni w związku z tym, że jest to wyjątkowa wygoda mieć zajęcia w budynku własnej uczelni, nie musząc przemieszczać się na drugi koniec Krakowa. Bardzo blisko mają na zajęcia do nas studenci, mieszkający na miasteczku studenckim oraz osoby mieszkające w Bronowicach.
Kolejnym miejscem, w którym mogą mieć zajęcia osoby mieszkające na Ruczaju jest sala konferencyjna Inkubatora Innowacji UJ, przy ul. Gronostajowej, w budynku kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Dlatego, przy zgłaszaniu się na zajęcia, prosimy o określanie miejsca, jakie preferuje dana osoba, czyli ul. Gronostajowa lub ul. Podchorążych. Bardzo ważne jest również podanie preferowanego czasu zajęć. Zajęcia na kampusie mogą odbywać się od rana do godz. 16, natomiast kursy przy Podchorążych w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia na pierwszy semestr. Lekcje rozpoczynamy w połowie września. Zapraszamy wszystkich chętnych – można zapisać się telefonicznie lub wysyłając zgłoszenie za pomocą poczty elektronicznej na nasz adres email, za pomocą Skype lub gg. Można również przyjechać do nas do biura poza Krakowem, jednak w takiej sytuacji trzeba umówić się wcześniej telefonicznie.

WordPress › Błąd

There has been a critical error on this website.

Learn more about troubleshooting WordPress.