Norweski intensywny – stacjonarny kurs

Kurs intensywny języka norweskiego trwa 2 tygodnie. Każdego dnia są realizowane 4 lekcje, pomiędzy którymi jest krótka, 15 minutowa przerwa. Zajęcia odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku przez dwa tygodnie. Wolna od zajęć jest tylko sobota i niedziela.

Ilość lekcji: 40
Cena za cały kurs: 990 zł
Ilość osób w grupie: 3 do 10

Termin rozpoczęcia zajęć: w momencie utworzenia się min. 3 osobowej grupy osób na takim samym poziomie zaawansowania lub zaczynających od podstaw.

Kursy języka norweskiego intensywne prowadzimy również w ciągu roku szkolnego. Jest to alternatywa dla kursów stacjonarnych, które trwają niecałe 3 miesiące, i są rozłożone na 4 lekcje tygodniowo.

Natomiast w czasie zajęć intensywnych, 40 lekcji, czyli cały semestr, realizujemy w ciągu 10 dni. Kursy intensywne są przeznaczone dla osób chcących przyswoić język bardzo szybko, nie mających czasu na naukę w ciągu semestru . Kursy intensywne języka norweskiego są również rewelacją dla Polaków mieszkających w Norwegii, przyjeżdżających do Polski na krótkie urlopy, które mogą wykorzystać m.in. na szybką naukę języka norweskiego, a którą mogą kontynuować będąc już w Norwegii, na naszych kursach online, za pomocą Skype, w trybie zajęć indywidualnych lub w grupach 2 osobowych.

Prowadzimy również weekendowe zajęcia intensywne a także przeprowadzamy zajęcia w firmach.

WordPress › Błąd

There has been a critical error on this website.

Learn more about troubleshooting WordPress.